Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Westerveldvoorelkaar

Maaltijden ronddelen in aanleunwoningen

In Diever aan de Weijert leveren wij tussen de middag warme maaltijden . Deze worden aangeleverd vanuit onze keuken in Havelte. Terplekke hebben wij vrijwilligers nodig die de geleverde maaltijden even afgeven bij de mensen thuis. Deze mensen wonen allemaal in hetzelfde gebouw; het kost niet veel tijd om de maaltijden af te geven. Eens in de zoveel weken ben je gedurende 5 dagen (maandag t/m vrijdag) een klein half uurtje bezig tussen de middag.

Lees meer
Structureel

Diever

Koken & maaltijden

Beschrijving

In Diever aan de Weijert leveren wij tussen de middag warme maaltijden . Deze worden aangeleverd vanuit onze keuken in Havelte. Terplekke hebben wij vrijwilligers nodig die de geleverde maaltijden even afgeven bij de mensen thuis. Deze mensen wonen allemaal in hetzelfde gebouw; het kost niet veel tijd om de maaltijden af te geven.
Eens in de zoveel weken ben je gedurende 5 dagen (maandag t/m vrijdag) een klein half uurtje bezig tussen de middag.

Praktische informatie

Tijd

Maandelijks 0 tot 1 uur

Locatie

Diever

Impact

Voor wie

Ouderen

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Zorg
Categorie
Koken & maaltijden
Janneke
85% profielsterkte

Over Janneke

Al 35 jaar werk ik met veel plezier bij ZZWD. De laatste jaren als adviseur informele zorg en welzijn. Heb je interesse om vrijwilligerswerk toen doen binnen onze organisatie, dan sta ik je graag te woord om mogelijkheden te bespreken en te kijken wat we voor elkaar kunnen betekenen.

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Janneke is ingeschreven op Westerveldvoorelkaar sinds 24-03-2020
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • 6 aanbevelingen ontvangen
Janneke is een heel vriendelijke open persoon
Alinda