Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Westerveldvoorelkaar

Activiteiten verzamelaar voor online agenda

Ben jij een echte speurneus? Vind jij het leuk om alle activiteiten die er zijn te verzamelen en toe te voegen aan een online omgeving. Zodat de activiteiten die jij vind nog meer bekendheid krijgen waardoor bezoekers (kinderen, jongeren, senioren en alles wat er tussen zit) ook een uitgebreider aanbod te zien krijgen? Dan zoeken wij jou! Wij zoeken voor onze online agenda een speurneus die energie krijgt van het verzamelen van activiteiten. Er wordt zoveel georganiseerd waar wij geen weet van hebben, maar wat wij wel aan iedereen willen laten zien. Daarom zoeken wij vrijwilligers die het leuk vinden om de uit-agenda te vullen. Heb jij een duidelijke of wellicht een creatieve pen? Vind je het fijn om wat bij te dragen aan een online platform? Dan zoeken wij jou. Stuur gerust een berichtje met jouw motivatie en wie weet spreken we elkaar binnenkort! Het verzamelen van de activiteiten kan iedere moment van de dag met online verbinding.

Lees meer
Structureel
Kan online / via de telefoon
Computerhulp & ICT
Marketing & communicatie
Bestuur & organisatie

Beschrijving

Ben jij een echte speurneus? Vind jij het leuk om alle activiteiten die er zijn te verzamelen en toe te voegen aan een online omgeving. Zodat de activiteiten die jij vind nog meer bekendheid krijgen waardoor bezoekers (kinderen, jongeren, senioren en alles wat er tussen zit) ook een uitgebreider aanbod te zien krijgen? Dan zoeken wij jou!

Wij zoeken voor onze online agenda een speurneus die energie krijgt van het verzamelen van activiteiten. Er wordt zoveel georganiseerd waar wij geen weet van hebben, maar wat wij wel aan iedereen willen laten zien. Daarom zoeken wij vrijwilligers die het leuk vinden om de uit-agenda te vullen. Heb jij een duidelijke of wellicht een creatieve pen? Vind je het fijn om wat bij te dragen aan een online platform? Dan zoeken wij jou. Stuur gerust een berichtje met jouw motivatie en wie weet spreken we elkaar binnenkort!

Het verzamelen van de activiteiten kan iedere moment van de dag met online verbinding.

Praktische informatie

Tijd

Eenmalig 4 tot 7 uur

Het mag ook elke maand of een aantal keer! Geef je voorkeur aan in je bericht!

Locatie
Kan online / via de telefoon

Impact

Voor wie

Kinderen & jongeren

Ouderen

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Categorie
Computerhulp & ICT
Marketing & communicatie
Bestuur & organisatie
Desi
55% profielsterkte

Over Desi

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Desi is ingeschreven op Het vrijwilligerspunt Dijk en Waard sinds 25-09-2025